It appears that you have not registered with Ελληνική Κοινότητα Ναυτομοντελιστών. To register, please click here...
ΑΓΟΡΕΣ ΜΕΣΩ INTERNET

ΑΓΟΡΕΣ ΜΕΣΩ INTERNET

(1/7) > >>

Anonymous:
ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΝΑΥΤΟΜΟΝΤΕΛΙΣΤΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ SITE ΑΓΟΡΩΝ ΣΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ....
ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΡΜ!!
Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΕΣΗ ΝΑΥΤΟΜΟΝΤΕΛΙΣΤΩΝ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ SITE ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΖΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΟ SITE ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ ΦΤΗΝΟΤΕΡΟ ΜΟΤΕΡΑΚΙ Η ΦΤΗΝΟΤΕΡΟ ΒΑΡΚΑΚΙ...

ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΧΥΣΕΙ ΙΔΡΩΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΤΟΝ ΜΟΝΤΕΛΙΣΜΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΡΤΙΑ Ο ΚΟΠΟΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ''ΕΞΥΠΝΟΥΣ'' ΠΟΥ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΟΘΟΝΗ ΚΑΙ ΨΑΧΝΟΥΝ ΠΩΣ ΘΑ ΓΛΙΤΩΣΟΥΝ 10€ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΛΥΣΕΙ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥΣ!!!

ΟΣΟΙ ΕΧΕΤΕ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΩ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΛΑΘΟΣ...

mikesf:
Ευθύμη θα διαφωνήσω κάθετα μαζί σου.

Ένας απο τους σκοπούς του φόρουμ αυτού είναι η εξεύρεση της πιό οικονομικής λύσης για την προμήθεια των απαραίτητων αγαθών σε σχέση με το χόμπυ. Εάν υπάρχει κάπου στον κόσμο ένα αγαθό που μπορώ, με τον συνυπολογισμό των μεταφορικών, να το πάρω φθηνότερα και δεν χρειάζομαι τεχνική υποστήριξη ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΩ! Απο εκεί και πέρα θα αποφασίσω ΕΓΩ απο πού θα το πάρω.

Το συγκεκριμένο φόρουν δεν εξαρτάται οικονομικά απο ΚΑΝΕΝΑ κατάστημα, το πληρώνω εξ' ολοκλήρου απο την τσέπη μου επειδή γουστάρω τον ναυτομοντελισμό, και θα παραμείνει ένας χώρος ανταλλαγής απόψεων, τιμών, συμφέρουσων αγορών και ο καθένας πράτει.

Γι' αυτό λοιπόν καλώ οποιονδήποτε έχει να μοιραστεί κάποια συμφέρουσα αγορά να το κάνει. Δεν έχω τίποτα με τα μαγαζιά εδώ αλλά εάν δεν μπορούν να μου δώσουν αυτό που θέλω όσο το βρίσκω έξω + τα μεταφορικά + ένα 10% (τόσο είμαι διατεθιμένος να προσφέρω ως κέρδος) τότε θα το πάρω απ' έξω δίχως δεύτερη σκέψη...

Αυτά τα ολίγα,

Μιχάλης

MarGi:
Φίλε Μανώλογλου επειδή νιώθω πως το ποστ σου απευθύνεται σε μένα κυρίως, θα σου απαντήσω ως εξής. Πιστεύω λοιπόν οτι με αδικείς διότι εγω και κανενας αλλος ποτε δεν καναμε παραπονα για τις αμετρητες διαφημισεις που εχουν ανεβει στο φορουμ απο συγκεκριμενα μαγαζια και κυριολεκτικα οπου και να κοιταξεις βλεπεις το ονομα τους.Ετσι λοιπον πιστευω οτι απο την στιγμη την οποια καποιοι μπορουν να διαφημιζονται τοσο εντονα μεσα σε ενα φορουμ, ετσι μπορω να δηλωσω και εγω καποια πραγματα.Επισης θελω να σου πω οτι εγω δεν αναγκασα κανενα να αγορασει απο το ιντερνετ.Απλα δηλωσα απο που αγορασα εγω και οτι ειμαι πολυ ευχαριστημενος.Αν αυτο σε θιγει εσενα για καποιο λογο μπορεις να με παρεις τηλ και να μου πεις ακριβως τα παραπονα σου.Οσο για το οτι ψωνιζω μονο μεσω ιντερνετ αυτο δεν ισχυει.Ειμαι υπερ στο να ψωνιζουμε ελληνικα αλλα μεχρι το σημειο που μας συμφερει..

-----------:
Διαφωνώ κάθετα όχι με τις απόψεις σου αλλά με τον τρόπο που προσπαθείς να υποστηρίξεις αν κατάλαβα καλά αυτούς που έχουν ‘ιδρώσει’ όπως ανέφερες  για τον ναυτομοντελισμό στην Ελλάδα.
Θα παρακαλούσα τους υπεύθυνους  τις ιστοσελίδας να διαγράψουν το συγκεκριμένο post διότι το θεωρό ακραίο και απαράδεκτο.
Σκοπιμότητες και συμφέροντα δεν χωράνε νομίζω μέσα στην διαδικτυακή παρέας  μας και στο χόμπι μας και κάθε προσπάθεια τέτοιας μορφής μυστικοπάθειας μέσο προσωπικών μηνυμάτων θα μας χαρακτήριζε απλά ως μ……… .
Συγνώμη παιδιά αλλά αν αρχίσαμε από τώρα αυτές τις βλακείες τότε θα το διαλύσουμε νωρίς το ‘ μαγαζί΄’ .

Quote from: "Μανώλογλου Ευθύμιος"

ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΝΑΥΤΟΜΟΝΤΕΛΙΣΤΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ SITE ΑΓΟΡΩΝ ΣΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ....
ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΡΜ!!
Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΕΣΗ ΝΑΥΤΟΜΟΝΤΕΛΙΣΤΩΝ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ SITE ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΖΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΟ SITE ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ ΦΤΗΝΟΤΕΡΟ ΜΟΤΕΡΑΚΙ Η ΦΤΗΝΟΤΕΡΟ ΒΑΡΚΑΚΙ...

ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΧΥΣΕΙ ΙΔΡΩΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΤΟΝ ΜΟΝΤΕΛΙΣΜΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΡΤΙΑ Ο ΚΟΠΟΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ''ΕΞΥΠΝΟΥΣ'' ΠΟΥ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΟΘΟΝΗ ΚΑΙ ΨΑΧΝΟΥΝ ΠΩΣ ΘΑ ΓΛΙΤΩΣΟΥΝ 10€ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΛΥΣΕΙ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥΣ!!!

ΟΣΟΙ ΕΧΕΤΕ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΩ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΛΑΘΟΣ...

Anonymous:
MARGI επειδή δεν γνωρίζω καν το κανονικό σου όνομα το post δεν έγινε για συγκεκριμένο άτομο ούτε έχω κάτι με κάποιον απο εσάς...

ΑΠΛΩΣ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΛΙΓΟ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΜΟΥ ΤΟ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΟΙΩΘΕΙ ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΕΙΔΗ ΜΟΝΤΕΛΙΣΜΟΥ ΜΕ ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ....

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΣΩ ΤΟΥ FORUM ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΜΟΡΦΩΘΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΑΓΑΖΑΤΟΡΕΣ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΠΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΥΔΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥΛΑΝΕ ΟΣΟ ΘΕΛΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΡΚΕ...

ΠΧ:ΕΝΑ SPEED CONTROL ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ 75€ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ 39€ ΜΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ...
ΚΛΠΚΛΠ

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page