It appears that you have not registered with Ελληνική Κοινότητα Ναυτομοντελιστών. To register, please click here...
1Η ΦΙΛΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ 2012 ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 15 -01-2012 ΣΤΟΝ ΦΛΟΙΣΒΟ
Ελληνική Κοινότητα Ναυτομοντελιστών
Welcome, Guest. Please login or register.
News:

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7   Go Down
  Print  
Author Topic: 1Η ΦΙΛΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ 2012 ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 15 -01-2012 ΣΤΟΝ ΦΛΟΙΣΒΟ  (Read 5559 times)
apostolos
Ναύαρχος

« Reply #45 on: January 15, 2012, 17:26:23 »

Σιγά σιγά μαζευόμαστε!!! Company
1η Καπετάν Βασίλης
2η Ο Μαστρο Μάκης!!! Respect
3η Ο Νεκτάριος και ο γρουσούζης!!! Laughing Laughing Laughing Laughing
apostolos
Ναύαρχος

« Reply #46 on: January 15, 2012, 17:29:41 »

1η Δοκιμές πριν τον αγώνα
2η 3η 4η 5η 6η
manoliow
Αντιπλοίαρχος

« Reply #47 on: January 15, 2012, 17:33:11 »

Πολύ όμορφα, λίγο κρύο και κάμποσα σκουπίδια, αλλά η διάθεση μετρά.
Πολύ καλή και γρήγορη, δουλειά από τους φωτογράφους  Thanks Thanks
Είδα και το ρυμουλκάκι του Μάκη από κοντά. Άλλο πράγμα. Και μηχανολογικά και από άποψης λεπτομέρειας κλίμακας!
Κάτσαμε και όμορφα χωρίς να ενοχλούμε τους ιστιοπλόους.
Όλα καλά.
Καλή χρονιά και πάντα τέτοια!
 Company Company
apostolos
Ναύαρχος

« Reply #48 on: January 15, 2012, 17:40:15 »

Και ξαφνικά μπλέκουν δυο Ιστιοπλοικά μεταξύ τους,τοτε σπεύδη για βοήθεια το Spriger του Μανώλη το οποιο θα αντιμετωπίσει και αυτο πρόβλημα!!!και πάντα με την παρουσία του Γιώργου!!!!τυχαίο???? Απορία δεν νομίζω!!!! Angry Angry

Τελικά την λυση θα την δωσω εγω με το ρ/κ του Βασίλη γιατι δεν έβλεπε μακρια να κάνει τα κουμάντα(και ειναι και καπετάνιος) Laughing τα ιστιοπλοικά ξεμπέρδεψαν και το Spriger του Μανώλη  βγήκε σωο και αβλαβες!! Respect
apostolos
Ναύαρχος

« Reply #49 on: January 15, 2012, 17:44:06 »

Και ο αγώνας ξεκίνησε!!!!!
apostolos
Ναύαρχος

« Reply #50 on: January 15, 2012, 17:46:26 »

Και τώρα τα γρήγορα!!!!
Το σκάφος του Κωσταντίνου εχει και κάλυμα η προπέλα του!!! Whoot
μου λειπει μια φωτογραφία με το σκάφος του Μανώλη!!! Sad Μανώλη Sorry
apostolos
Ναύαρχος

« Reply #51 on: January 15, 2012, 17:51:28 »

Χαμηλες πτήσεις !!!! Respect Respect Respect
apostolos
Ναύαρχος

« Reply #52 on: January 15, 2012, 17:54:01 »

Και ώρα παλι για δουλεια με το ρ/κ του Καπετάν Βασίλη!!!!
apostolos
Ναύαρχος

« Reply #53 on: January 15, 2012, 17:55:38 »

Και η σφεντόνα του Μανώλη!!!! Respect Respect
apostolos
Ναύαρχος

« Reply #54 on: January 15, 2012, 17:57:13 »

Αυτές απο εμένα αντε και του χρόνου να ειμαστε όλοι καλά!!!! Company Company Company Company
Μακης Γερακης
Μετα τα 98 σταματαω τον μοντελισμο
Ναύαρχος

« Reply #55 on: January 15, 2012, 18:19:19 »

Παιδια και του χρονου να ειμαστε καλα.Για να μην ξεχαστουμε να θυμισω πως, ολα τα προβληματα που παρουσιαστηκαν σημερα, ειχαν σαν αιτια τα σκουπιδια της θαλασσας.Κατα τα αλλα ολα τα σκαφακια ηταν τελεια.Το ψιλοβροχο και το κρυο δεν πτοησε κανεναν μας και ολα πηγαν κατευχην. Respect Respect Respect
Abi
Associate Administrator
Πλοίαρχος

« Reply #56 on: January 15, 2012, 18:33:04 »

Καλή χρονιά λοιπόν κι απο 'μένα που είχα εξαφανιστεί και μέχρι τελευταία στιγμή δεν είμουν σίγουρος αν θα παρεβρεθώ. Ένεκα διάφορες προσωπικές ατυχίες κι επαγγελματικά προβλήματα.
Μπράβο λοιπόν σε όλους όσους αψήφισαν το κρύο (Αλάσκας) και ήρθαν να τρέξουν!!! Την επόμενη ας έρθουμε με νιτσεράδες και γαλότσες καλύτερα.
Έτσι όπως εξελήχθικαν τα πράγματα, ο καιρός δηλαδή, μάλλον έπρεπε να κάνουμε πρώτα τους αγώνες των Footy και μετά των RG (ακούν οι συντονιστές?). Για άλλη μια φορά δε, η ώρα προσέλευσης 10.30 αποδείχθικε μάλλον ακατάληλη. Φήμες ότι ο Koronet είχε κατασκηνώσει εκεί απο το προηγούμενο βράδυ εξετάζονται ακόμη, απο τους ειδικούς.
Απο την άλλη θα ήθελα να ήξερα αυτός ο Θάνος (Κουκης) πως ήξερε τόσες μέρες πριν, οτι θα χρειαστούμε βατραχανθρώπους για τα υποβρύχ....ε.....footy ήθελα να πώ Laughing
Τέλος λυπάμε αλλά οι εργασίες καθαρισμού δεν έγιναν καθόλου μιας και χρειαζόμασταν νταλίκα για να τα μαζέψουμε.
Σιμος Φιοραντης
Αντιπλοίαρχος

rc boats

« Reply #57 on: January 15, 2012, 18:51:53 »

Επισεις να ευχαριστησουμε και την ομαδα Διας που περασε απο το χωρο της συναντησης μας,και μας απαλαξε απο τα μελαχροινα ανθρωπακια που ετοιμαζονταν να εξαπολυθουν προς το μερος μας Hello Hello
GEORGE STEFANIDIS
Υποναύαρχος

« Reply #58 on: January 15, 2012, 18:58:50 »

Καλα ειμαι και ο πρωτος φωτογραφος!!! Laughing :laughing:Στην κυριολεξια πιανω σκαφακια στον αερα...... Whoot Whoot
Αποστολη.....απαξιο να σου απαντησω...την επομενη ομως θα εχω και εγω το γρηγορο και τοτε θα δεις ποσο νερο θα φαει η μουρη σου.....ΚΟΚΟΡΑΚΙΙΙΙΙ.....!!!! Fool Fool.................. Hello Hello
mikesf
Administrator
Ναύαρχος

« Reply #59 on: January 15, 2012, 19:13:09 »

Μπράβο στα παιδιά, εγώ με τον φόβο μην αρρωστήσω(αυτό μου έλειπε τώρα με το μωρό...) έκατσα στα πριγκηπικά μου αυγά...  Laughing Laughing Laughing Laughing
¨
Φωτογραφιες απο footy δεν βλέπω, και να επισημάνω οτι εδώ(Ν. Ηράκλειο) κατα τις 15:00 είχε βγάλει ήλιο... Μηπως τελικά καλύτερα να γινόταν μεσημεράκι;
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7   Go Up
  Print  

Jump to:  

* BassJunkies
Η ηλεκτρονική φιλοξενία της κοινότητας...

...είναι μια ευγενική χορηγία της εταιρείας
Bass Junkies